Haidlmair
Haidlmair

Haidlmair

Formy wtryskowe wielkogabarytowe

HAIDLMAIR jest wiodącym producentem wielkogabarytowych form wtryskowych do produkcji wiader, skrzynek na napoje, pojemników do przechowywania i transportowych, skrzyń paletowych, pojemników do recyklingu oraz części technicznych, samochodowych i sprzętu AGD.

Haidlmair oferuje formy wtryskowe do produkcji:

– skrzynek do napojów,

– pojemników magazynowych i logistycznych

– palet i skrzyń paletowych

– kontenerów

– skrzynek technicznych

– akcesoriów dla przemysłu motoryzacyjnego

Ponadto Haidlmair oferuje formy do wtrysku ciśnieniowego, mających zastosowanie szczególnie w przemyśle motoryzacyjnym.

Firma stale się rozwija i stawia na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań jest FDU- Flat Die Unit, nowa owalna geometria kanałów wtrysku, dzięki którym większa ilość materiału jest rozprowadzana szybciej. Jednocześnie wewnątrz masy działają mniejsze siły ścinania, proces przeprowadzany jest w niższych niż do tej pory temperaturach, a cykl produkcji jest skrócony.

Formy HAIDLMAIR zawsze gwarantują „wyższą produktywność”. Ta wyższa wydajność jest zapewniona dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, obróbce przy użyciu najnowocześniejszych maszyn oraz know-how i kompetencji specjalistów firmy HAIDLMAIR. Symulacja każdej formy firmy HAIDLMAIR odbywa się standardowo w fazie koncepcyjnej. Zapewnia to optymalny produkt przed rozpoczęciem projektowania, aby uniknąć niepotrzebnych pętli optymalizacyjnych w produkcji.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji i oferty.

Haidlmair