Krah
Krah

Krah

Maszyny do produkcji rur wielkogabarytowych

Krah-Gruppe oferuje maszyny do produkcji rur w zakresie 300mm DN/ID do 4000mm DN/ID w odcinkach o standardowej długości 6m.

Budowę maszyn prowadzi obecnie Krah Advanced Technologies GmbH (KAT GmbH), sprzedaż i doradztwo Krah Handels – und Beteiligungs GmbH, w skrócie KHB GmbH, a Krah Pipes GmbH & Co. KG zajmuje się opracowywaniem rur do poszczególnych zastosowań.

Najnowsza maszyna firmy, KR800-MAX może produkować rury z bardzo wysoką wydajnością, np dla rury DN/ID 1000mm wydajność ta wynosi 1300kg/h. Rury o tak dużych średnicach mogą być stosowane w systemach kanalizacyjnych, kanalizacji burzowej, a także jako zbiorniki i kontenery, zbiorniki burzowe, wody pitnej i inne.

Rury Krah mogą być produkowane z następujących materiałów termoplastycznych:
Polietylen wysokiej gęstości (PE80 i PE100))
Polipropylen – typy PP-R i PP-B, PP-H i PP-S

Zalety rur Krah Pipes

Rury Krah Pipes wykonane są z HD-PE100 (zgodnie z normami DIN16961, EN13476, ASTM F894, ISO9969 i innymi normami intl.) i wyposażone są w zintegrowany kielich i króciec do połączenia elektrooporowego.

Rura jest produkowana podczas spiralnego nakładania wstążki tworzywa na obracający się bęben, może mieć dowolną, ustawioną przez producenta grubość ścianki oraz dodatkowe usztywnienia w postaci zalewanej po zewnętrznej stronie rury nawijanej spiralnie na utworzoną rurę.

Rury nie posiadają szwów spawalniczych ani żadnych słabych punktów i są całkowicie monolityczne, wykonane z wysokiej gęstości PE100.

 

Linia produkcyjna KR

Seria KR jest jednoślimakową wysokowydajną linią do wytłaczania spiralnego firmy Krah, która jest kompletnym układem produkcji rur z tworzyw sztucznych, , zarówno strukturalnych jak i pełnościennych, o średnicach wewnętrznych od 300 mm do 5000 mm, wykonanych z polietylenu wysokiej gęstości lub polipropylenu

Linia produkcyjna KDR

Seria KDR jest dwuślimakową linią do wytłaczania spiralnego firmy Krah, która jest kompletnym układem produkcji rur z tworzyw sztucznych, zarówno strukturalnych jak i pełnościennych, w których produkcji można stosować wypełniacze takie jak CaCo3/ włókno szklane itd. Możliwość produkcji w zakresie  średnic wewnętrznych od 300 mm do 5000 mm z polietylenu wysokiej gęstości/polipropylenu, wzmocnionego/ mieszanego z włóknem szklanym lub CaCo3.

Stosowane materiały:
Polietylen wzmocniony włóknem szklanym (PE-GF)
Polietylen/polipropylen z materiałem wypełniającym
Dziewiczy polietylen lub polipropylen

Solid One

Układ ten został zaprojektowany do wydajnej produkcji zbiorników. Linia Krah Solid one jest przeznaczona do produkcji zbiorników w zakresie średnic (zewnętrznej/ wewnętrznej) od 1000 mm do 5000 mm o maksymalnej długości 7 metrów, wykonanych z różnych gatunków polietylenu lub polipropylenu.  Zakres grubości ścianek wynosi od 5 mm do 250 mm.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji i oferty.

 

Krah